2„Український національний клуб” – сайт клубного типу.  Як і будь-який клуб, наш клуб керується певними принципами і не є масовою організацією. Відповідно, ми запрошуємо до себе тих авторів, які безумовно поділяють ці принципи.
1. Оскільки ми є громадянами України, то тіло статті мусить набиратися виключно  українською мовою. Допускаються цитати іноземними мовами, якщо автор хоче надати фрагмент оригінального тексту.
2. УНК – це проукраїнський сайт, тому тут не допускається російська обсценна лексика – мат. За присутність матюків тексти (коментарі) видаляються; так само повністю блокується акаунт автора тексту чи коментаря. 
3. Оскільки ми стоїмо на засадах українських національних традицій, то й у визначенні сім’ї ми керуємося цими традиціями, а саме: сім’я – це шлюб чоловіка і жінки. Відповідно, всі матеріали, які заперечують цю традиційність, є  небажаними на нашому сайті (небажаними разом з автором подібних матеріалів).   
4. Всю відповідальність за інформацію, розміщену в авторських матеріалах, несе безпосередньо автор.
В статтях і коментарях забороняється: 1. Розміщувати тексти чи зображення, які містять особисті образи 2. Провокувати конфлікти 3. Пропагувати комунізм, фашизм, шовінізм, а так само використовувати їх символіку на аватарах 4. Розміщати тексти, які мають елементи зневаги до українства, до національних символів чи героїв
Адміністрація не несе відповідальності за висловлювання в коментарях окремих коментаторів. Незнання цих правил не звільняє від відповідальності за їх порушення. В подальшому в них будуть вноситися зміни. Будь ласка, заглядайте періодично в правила. Основні зміни будуть виділятися. Дякуємо за увагу )